Portale plotkarskie
Dodaj do znajomych
blip.pl
twitter.com
spinacz.pl
Dodaj do ulubionych
Biuletyn

plotu-plotu.pl to polskie serwisy plotkarskie w jednym miejscu! Już nie musisz odwiedzać kolejno każdego z nich, żeby dowiedzieć się co nowego. Robimy to automatycznie za Ciebie. Cały czas, przez całą dobę!Interesują Cię portale plotkarskie? Teraz nie musisz pamiętać adresu www każdego z nich. Nie musisz odwiedzać także każdego portalu z osobna. Teraz dzięki plotu-plotu.pl masz wszystkie portale plotkarskie na jednej stronie. Plotki aktualizowane są cały czas, przez całą dobę! Na okrągło!


Fakt

Liczba plotek: 133041

eFakt to internetowe wydanie jednego z największych i najpoczytniejszych tabloidów w Polsce - czyli gazety Fakt. eFakt nie boi się zamieszczania odważnych zdjęć ani mocnych komentarzy. Tu znajdziesz najświeższe plotki ze świata polskich celebrytów.

Mamy go!

Egoiści

Liczba plotek: 293

Egoiści to portal plotkarski poświęcony głównie związkom, skandalom i wyglądowi największych światowych gwiazd. Egoiści prezentują wiele bardzo atrakcyjnych kobiet i ostrych, nie szczędzących nikomu krytyki, tekstów.

Mamy go!

Gadulek

Liczba plotek: 2590

Gadulek to serwis plotkarski o polskich i światowych gwiazdach. Dużo odważnych sesji znanych celebrytek, pełno migających reklam i opisy największych głupot i skandali w show-businessie. Gadulek plotkuje ile wlezie!

Mamy go!

Kotek

Liczba plotek: 14999

Kotek to serwis plotkarski dla nastolatek prowadzony przez Agorę. Oprócz plotek, dotyczących głównie aktualnych idoli i idoli gimnazjalistek gość portalu Kotek znajdzie tu gry, quizy i porady kosmetyczne dla dziewcząt. Są też konkursy i lista przebojów aktualizowana przez użytkowników. Portal głównie dla młodych ludzi przed liceum.

Mamy go!

Kozaczek

Liczba plotek: 41383

Kozaczek to jeden z największych i najlepiej prowadzonych krajowych serwisów plotkarskich. Kozaczek to mnóstwo filmów, galerii i plotek o największych skandalach polskich i światowych celebrytów. Znaczna część plotek pochodzi od użytkowników portalu. Ostry język i i bardzo częsta aktualizacja to główne atuty strony.

Mamy go!

MTV

Liczba plotek: 3005

MTV to serwis poświęcony głownie plotkom i głośnym wydarzeniom świata muzyki. Znajdziesz tam teledyski, informacje o polskich i światowych trasach koncertowych największych gwiazd a także konkursy, gry i gadżety na komórkę. Portal MTV adresowany jest głównie do młodych ludzi.

Mamy go!

Onet.pl Muzyka - Plotki

Liczba plotek:

Portal poświęcony głównie plotkom o światowych i krajowych gwiazdach muzyki. Do każdej plotki dołączane jest kompletne „dossier” danej gwiazdy zawierające biografię, teledyski, zdjęcia, newsy i teksty piosenek. Polecamy głównie fanom muzyki.

Mamy go!

No co ty

Liczba plotek: 18068

No co ty to jeden z większych i najczęściej aktualizowanych serwisów plotkarskich w Polsce. No co ty ma dużo zdjęć, galerii, filmów i plotek o skandalach i głupotach polskich i światowych gwiazdach. Atutem portalu jest rzeczowy ale lekki i nie pozbawiony złośliwości język artykułów.

Mamy go!

Obmawiamy

Liczba plotek: 3010

Obmawiamy to portal który prócz plotek z życia polskich i światowych skandalistów i skandalistek zawiera szereg śmiesznych, strasznych i ciekawych newsów zgromadzonych we wspólny dziale "ciekawostki". Obmawiamy to jeden z oryginalniejszych portali zajmujących się tematyka rozrywkową.

Mamy go!

Plejada

Liczba plotek: 35512

Plejada to portal plotkarski prowadzony na światowym poziomie przez TVN. Pisane w lekkim stylu, ciągle aktualizowane plotki, sondy, quizy, filmy i galerie z największymi celebrytami polskiego i światowego show-businessu.

Mamy go!

Plotek

Liczba plotek: 28411

Plotek to portal plotkarski znany z ostrych i złośliwych plotek o największych gwiazdach i gwiazdkach Polski, świata i okolic. Prócz uszczypliwych artykułów serwis Plotek zamieszcza dużo odważnych nagich zdjęć pięknych kobiet. Serwis ma również bogata i ciekawa sekcje gier i quizów.

Mamy go!

Plotki24

Liczba plotek: 13

Plotki24 to jeden ze słabszych portali plotkarkskich. Newsy o polskich i zagranicznych gwiazdach mają długość książki telefonicznej i są tak samo ciekawe. Okropny layout i rzadkie aktualizacje na Plotki24 sprawiają, że wspominamy o tym portalu z czysto kronikarskiego obowiązku.

Mamy go!

Polki

Liczba plotek: 4748

Polki to portal stworzony głównie z myślą o kobietach. Panie znajdą tu wszelkie niezbędne informacje na temat światowej mody stylu, kosmetologii i kosmetyki. Większość z tych inspirowane są wyglądem największych światowych gwiazdami. Portal Polki ma charakter głównie poradnikowy, ale plotki też zajmują w nim nieco miejsca.

Mamy go!

Pomponik

Liczba plotek: 27832

Pomponik to jeden z lepszych portali plotkarskich. Jego głównym atutem są ciekawe i niekiedy kontrowersyjne zdjęcia oraz złośliwe teksty plotek. Portal Pomponik jest często aktualizowany, posiada swój własny rozpoznawalny styl i humor. Dodatkowym atutem serwisu są liczne filmy video i konkursy oraz quizy dla użytkowników portalu.

Mamy go!

Pudelek

Liczba plotek: 46243

Pudelek - tego serwisu plotkarskiego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Pudelek to największy i najbardziej kontrowersyjny portal plotkarski w Polsce. Ostry język plotek nie oszczędza nikogo i niczego. Odważne zdjęcia i liczne filmy video zwiększają jego oglądalność, tak samo jak liczne procesy o zniesławienia wytaczane Pudelkowi przez rodzime gwiazdy.

Mamy go!

Super Express

Liczba plotek: 26693

Super Express to główny rywal Faktu. Portal plotkarski Super Express lubuje się w ostrych zdjęciach polskich i światowych celebrytów wykonanych przez paparazzich. Rynsztokowy język plotek i bezlitosne opisywanie skandali oraz najciemniejszych i najbardziej intymnych spraw znanych gwiazd, zdobył miano jednego z najostrzejszych serwisów plotkarskich.

Mamy go!

TopStars

Liczba plotek: 8887

Topstars to portal plotkarski, na którym są plotki, zdjęcia, filmy i galerie z najbardziej znanymi gwiazdami. Na Topstars dominują plotki, filmy i galerie polskich celebrytów.

Mamy go!

Wpadki

Liczba plotek: 111

Wpadki to serwis plotkarski, którego specjalnością są bezlitosne relacje z żenujących zachowań, wypowiedzi lub wyglądu polskich i światowych przedstawicieli show-businessu. Wpadki to portal dla tych którzy lubią "obciachowe" zachowania celebrytów.

Mamy go!

Xoxo

Liczba plotek: 889

Xoxo to portal plotkarski założony przez jedną z uczestniczek "Big Brothera" Agnieszkę "Frytkę" Frykowską. Atutem portalu są liczne filmy video, głównie z teledyskami polskich i światowych gwiazd sceny. Co do poziomu newsów na Xoxo powiemy tyle: jaka założycielka, taki poziom...

Mamy go!

Zeberka

Liczba plotek: 24892

Zeberka to portal plotkarski i life-stylowy. Zeberka to serwis przeznaczony głównie dla dziewczyn i kobiet. Lubi głównie straszne historie o konsekwencjach niezliczonych operacji kosmetycznych i zabiegów kosmetycznych, jakim poddają się gwiazdy. Wiele miejsca zajmuje też moda.

Mamy go!

Zapisz się do biuletynu

Na skróty